BFGoodrich

Podmínky akce

Podmínky akce

Promoční akce je určená pro podnikatele – fyzické osoby, právnické osoby nebo jiné organizační jednotky, které jsou plně způsobilé k právním úkonům a které na vybraných prodejních místech, tj. v kamenných či internetových obchodech, zakoupí pneumatiky BFGoodrich.

Akce probíhá od 4. 5. 2020 do 31. 7. 2020.

1. Nákup

Kupte si v době od 4. 5. 2020 do 31. 7. 2020 na jednom z vybraných prodejních míst nejméně 4 nové pneumatiky značky BFGoodrich pro nákladní vozidla.

2. Nákup

Založte si účet na portálu Michelin MyPortal – nezabere to déle než 1 minutu! Pokud již účet máte, můžete tento krok vynechat. MyPortal je dostupný na adrese www.myportal.michelingroup.com.

3. Přihlášení

Přihlaste se na portálu Michelin MyPortal, klikněte na banner BFGoodrich, který vás přesměruje na stránky akce, a poté postupujte podle pokynů: udělte souhlas s pravidly akce a vyplňte formulář žádosti.

4. Ověření žádostí a vydání cen

Do 15. 8. 2020 nahrajte dokument potvrzující nákup pneumatik, na které se akce vztahuje, a vyberte si jednu ze 3 garantovaných cen:
  • tlakoměr pro měření tlaku v pneumatikách,
  • batoh,
  • power banka.
Cena bude zaslána na adresu uvedenou při registraci. Počet registrací v promoční akci je omezený na jednu registraci, bez ohledu na počet zakoupených pneumatik.

Další ceny v soutěži

Navíc soutěžte o 1 z 6 cen v podobě iPhone 11 Pro 256 GB Space Gray! K tomu je třeba při registraci odpovědět na otázku: „Proč jsem si pro své vozidlo vybral/a pneumatiky BFGoodrich?”. Doplňkovou cenu získá 6 účastníků, jejichž odpovědi budou nejzajímavější. Fond cen byl rozdělen podle kritéria místa nákupu pneumatik. Podrobnosti týkající se přiznávání cen naleznete v pravidlech akce.